Müşterilerimize En İyi Sonuçları Sunan Global bir Ağ


Her işletmenin ihtiyaçlarının eşsiz olduğunu ve hem tüketiciler hem de tedarikçiler için değerin farklı anlamlara gelebileceğini biliyoruz. Verimi maksimize etmek ve amaçlarımıza etkin bir şekilde ulaşmak amacıyla nakliye firmaları, depolar, limanlar ve diğer lojistik firmaları ile işbirliği yapıyoruz.

G.A. Paper bugüne kadar üç temel işletme prensibi ile yönetilmeye devam etmiştir: bilgi, işbirliği ve dürüstlük.

Image

Faaliyet gösterdiğimiz her pazar hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bu bilgiye sahip olmak, riski azaltırken yeni verimlilikler ve fırsatları saptamamıza imkân tanımaktadır.

Image

Bizi sadece bir aracı olarak değil, iş ortağınız olarak düşünün. Satış ekibimiz kalifiye lojistik uzmanlarından oluşmakta ve eksiksiz uçtan uca hizmetler sunmaktan gurur duymaktadırlar.

Image

Mükemmel itibarımız, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve mali iş ortaklarımız ile tüm etkileşimlerimizde şeffaflık ve dürüstlük ile geçen yıllar boyunca kazanılmıştır.

Satış Faaliyetimiz


our sales
42%
13%
32%
13%

Esmer kraft kâğit hamuru

Kabarik kâğit hamuru

Kutu kartonu

Özel sinif kâğit

G.A. Paper, Gelişmekte Olan Pazarlarda Ticaret Konusunda Uzmandır


Gelişmekte olan pazarlar ile ilgili kapsamlı deneyimimiz, bu pazarların kendilerine has zorluklarını yönetmemiz ve bunların üstesinden gelmemizi mümkün kılmıştır. Bu da tedarikçilerimize bu pazarlara minimum mali risk ile katılım fırsatını sunmanın yanı sıra müşterilerimize yerel pazarlarda mevcut olmayabilecek ürünlere erişim olanağı sağlamaktadır.

2016'da 56 ülke tedarik edildi
Image
Image

G.A. Paper, Kâğıt Hamuru ve Kâğıt Sektöründeki Güvenilir İş Ortağınız

G.A. Paper ile iş yaptığınız zaman, uluslararası ticaret alanında on yılların deneyimine sahip deneyimli bir iş ortağına sahip olursunuz. Siparişinizi tedarik ederken hiçbir ayrıntının gözden kaçmadığından emin olarak nakliye ve lojistik yönetiminde granüler bir yaklaşım benimsiyoruz. Yabancı pazarların kendilerine has sınırlamaları ve unsurlarını anlama yeteneğimiz, hem tedarikçiler hem de müşterilerin ihtiyaçlarını mümkün olan en verimli şekilde karşılamamızı mümkün kılmaktadır. Uluslararası ticaretin doğasında bulunan değişkenliği anlıyor ve bu nedenle de müşterilerimiz için eksiksiz ticaret finansmanı ve risk yönetimi çözümleri sunarak tüm işlemlerimizde riski azaltıyoruz. Belirsizlik karşısındaki stratejik yeteneklerimiz ve istikrarımız sağlam lojistik uygulamalar ile desteklenerek bizim en büyük güçlü yönlerimiz ve en önemli rekabet avantajımız olmaya devam ediyor.

Hizmetlerimiz


G.A. Paper, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış kapsamlı hizmetler sunmaktadır.